Show

St. Albert Chmielowski Polish School
2600 North Sayre Ave.
Chicago, IL 60707
773-430-2099

Wracamy bezpiecznie do szkoły!

18 i 19 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Rok ten niesie przed nami sporo wyzwań i wymaga nowych czynności i działań, które zapewnia naszym dzieciom bezpieczny kontakt z polska kultura, językiem i  historia. Przypominamy o zapoznaniu sie z procedurami otwarcia naszej placówki (informacje w folderach rozdawanych na Mszy św inauguracyjnej). W pierwszym dniu szkolnym uczniowie zobowiązani sa do przyniesienia ze soba 3 dokumentów: potwierdzenia zapoznania się z wytycznymi na bezpieczne otwarcie polskiej szkoły, Waiver of Liability Relating to COVID-10 oraz kwestionariusz z wpisana temperatura zmierzona uprzednio w domu. Uwaga!  – wjazd na parking szkolny tylko od ulicy Newland Ave. Prosimy o dokładne zapoznanie się z procedurami wchodzenia i odbioru uczniów po zajęciach (foldery). Wszystkie osoby przebywające na terenie szkoły musza nosić maseczki ochronne. Każde dziecko powinno mieć maseczkę zapasowa w plecaku. Pozostałe informacje nt zasad bezpieczeństwa znajdują się w folderach informacyjnych.