Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia,
radości z przebywania z bliskimi i rodzinnego ciepła.
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka towarzyszy Wam przez cały rok, a magia Bożego Narodzenia nigdy się nie kończy.
Bardzo dziękuję za prezenty i pamięć. Do zobaczenia w nowym roku – Małgorzata Malinowska Kocoń

Zad dom na 9 grudnia :

Str 83. Napisz na kartce 10 razy literki M i T

W sobotę odwiedzi nas Św Mikołaj.🎅 Proszę przyjść ubranym świątecznie ale też proszę mieć w plecaku naszą czerwoną szkolną koszulkę ❤️

Czeka nas bardzo ciekawy dzień🥰Pozdrawiam, p. Alicja

Religia zadanie – Kochani rodzice! Dzieci otrzymały małe wieńce adwentowe. Bardzo proszę pomóc im przymocować świeczki jeśli nie są przymocowane i pamiętać żeby każdą niedzielę adwentu dodać do świeczki płomyk czyli jutro pierwsza niedziela adwentu, dokładamy płomyk to świeczki fioletowej. Za tydzień dodamy płomyk do drugiej świecy itd.  Proszę porozmawiać z dziećmi o tym co nowego zobaczycie jutro w kościele. Z Bogiem.

Zad. Dom. Na 18 listopada

Str 77 i napisz na kartce 10 razy literkę M

Zapraszam wszystkich na szkolny jubileusz 10- lecia istnienia nasze szkoły- Msza św 19 listopada 2023r godz 1:30pm połączony z nadaniem naszej szkole sztandaru.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Witam😊

W sobotę odbyło się drugie losowanie naszej szkolnej loterii. . Proszę sprawdzić swoje kupony, filmik z losowania jest na Facebooku szkolnym.

ZA TYDZIEŃ W SZKOLE P. IRENKA BĘDZIE CZEKAŁA NA PAŃSTWA Z BILETAMI NA NASZ SZKOLNY JUBILEUSZ 19 XI . ❤️

Zapraszamy wszystkich na ten szkolny jubileusz połączony z nadaniem naszej szkole sztandaru.

Nasi uczniowie śpiewają piosenkę “Mały człowiek “w czasie przedstawienia po mszy św. 🥰

Zad dom. na 4 listopada 2023r

Str. 59 i 65. Napisz na kartce literki U i L po 10 razy.

Pozdrawiam,  Alicja

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Zad.dom str 53

Napisz na kartce 10 razy literkę I i O,  po 5razy literkę A i E.

Bardzo proszę pozbierać i przynieść kolorowe liście do szkoły na kolejny projekt 🍂🍃

Witam😊

Na ostatnich zajęciach uczniowie w klasach otrzymali koperty z kuponami na loterie( jedna koperta na rodzine) wraz z listem od pani dyrektor.  Już od lat  wspomagamy Siostry Albertynki pracujące  w ukrainskim domu  dla samotnych matek z dziećmi pochodzenia polskiego. W loterii biorą udział chętne osoby,  prosimy o zwrot niewykorzystanych biletow. Losowanie nagród odbywać się będzie  przez 2 kolejne soboty.

Za tydzień 21 października obchodzimy Polonijne Świeto Dwujęzyczności  , proszę aby wszyscy uczniowie przyszli w koszulkach szkolnych lub czerwonych jak nie mają.

Na nasz projekt proszę przynieść pół galonową lub galonową butle po mleku. Biała bez naklejek.

Zad.dom.

Str 41. Napisz na kartce po 10 razy literkę A i E.

Witam🤗

Za tydzień 23 września NIE MA ZAJĘĆ!

Spotykamy się 30 września 😁

Zad. Dom

Str 16 – 17.

Pozdrawiam,

P. Alicja

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Witam🤗

Pierwszy dzień upłynął nam miło na zabawie i nauce😉

Korzystamy z ćwiczeń nr 1, kolejna część 2 w styczniu.

Bardzo proszę aby dzieci przyszły w sobotę 16 września ubrane w koszulki szkolne lub czerwone 👘.

Zad.dom.

Str. 10-11.