773-844-6347

Klasa 3 (piątek)

ZADANIE DOMOWE Z JĘZYKA POLSKIEGO NA 16 KWIETNIA:

Dzień dobry!!!

• 17 KWIETNIA ( SOBOTA)-  PROBA DZIECI KOMUNIJNYCH, BEZ RODZICOW O GODZINIE 11am-12:30pm, DZIECI PRZYPROWADZAMY I ODBIERAMY Z KOSCIOLA, na probie dzieci zostana pod opieka katechetow i wychowawcow!!! DZIECI PRZYCHODZA PRZYGOTOWANE (CZYLI UMIEJA SWOJA ROLE NA KOMUNIE, CZYTAC, SPIEWAC PSALM ORAZ PIESNI) PROSZE NIE ZAPOMNIEC WZIASC ZE SOBA SLOW I KARTEK Z TEKSTAMI PIESNI)   OBECNOSC OBOWIAZKOWA!!!!
  • Prosze pokolorowac i podpisac wiosenne kwiaty, dzieci dostaly je na kartkach ksero, tak jak wygladaja te kwiaty naprawde

KATECHEZA

Drodzy Rodzice, prosze regularnie pracowac z dzieckiem nad zapamietaniem formuly spowiedzi. Kilkoro uczniow zna juz formule, ale niestety jeszcze nie wszyscy. Mamy dwa tygodnie na nauczenie sie formuly zanim wszystkie dzieci zostana przepytane. Bardzo prosze przypominac dzieciom zeby codziennie powtarzaly formule tak aby ja zapamietac. Formuła spowiedzi to jeden z ważniejszych elementów sakramentu pokuty. Bardzo proszę rodziców o aktywne zaangażownie się w przygotowanie swego dziecka do pierwszej spowiedzi św.

Bardzo polecam obejrzec z dzieckiem krotka katecheze “Czym jest tajemnica spowiedzi?”.  Z pewnoscia pomoze to dziecku lepiej przygotowac sie do tego sakramentu. Zalaczam link do katechezy:  https://youtu.be/2qRYbnBS9mw