773-844-6347

Klasa 3 (piątek)

Dzień dobry!!!

• Zakonczylismy juz nauke jezyka polskiego w klasie III, bylo mi bardzo milo uczyc Panstwa dzieci, wszyscy uczniowie zostali pozytywnie ocenieni!!! GRATULACJE!!!
  • Dzieci dostaly do folderow karty do zapisow na NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022.
  • Widzimy sie jeszcze w piatek 7 maja na probie przed komunia w kosciele i 8 maja na I KOMUNII SWIETEJ, juz nie moge sie doczekac zobaczyc moje ANIOLKI!!!
  • Zakonczenie roku szkolnego dla naszej klasy odbedzie sie 14 MAJA W PIATEK, dzieci dostana swiadectwa ukonczenia klasy III w klasie o godzinie 6:15pm, nastepnie udamy sie do kosciola na msze swieta o godzinie 7pm.

POZDRAWIAM WYCHOWAWCZYNI KLASY III- DOMINIKA MICHON

KATECHEZA

Drodzy Rodzice, prosze regularnie pracowac z dzieckiem nad zapamietaniem formuly spowiedzi. Kilkoro uczniow zna juz formule, ale niestety jeszcze nie wszyscy. Mamy dwa tygodnie na nauczenie sie formuly zanim wszystkie dzieci zostana przepytane. Bardzo prosze przypominac dzieciom zeby codziennie powtarzaly formule tak aby ja zapamietac. Formuła spowiedzi to jeden z ważniejszych elementów sakramentu pokuty. Bardzo proszę rodziców o aktywne zaangażownie się w przygotowanie swego dziecka do pierwszej spowiedzi św.

Bardzo polecam obejrzec z dzieckiem krotka katecheze “Czym jest tajemnica spowiedzi?”.  Z pewnoscia pomoze to dziecku lepiej przygotowac sie do tego sakramentu. Zalaczam link do katechezy:  https://youtu.be/2qRYbnBS9mw