Klasa 5 (piątek & sobota)

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023 - Zespół Szkół Technicznych w KoninieROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w BolesławcuPlik:Witaj-Szkolo.JPG – Encyklopedia Jeżowego

WITAM BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKICH UCZNIÓW I RODZICÓW W KLASIE V W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2022/2023.

Praca domowa na 30 września /1 października 2022r.

Język polski.

1 Proszę przeczytać” List z obozu harcerskiego”- str. 4

2. Napisz swój list do kogoś z rodziny, lub do kolegi/ koleżanki jak spędziłaś/łeś wakacje. Pamiętaj o pisowni zwrotów grzecznościowych.

3. Ćwiczenia gramatyczne- str. 9 , 10 -proszę uzupełnić w podręczniku.

DLA CHĘTNYCH .

Przeczytaj str. 7 i napisz w zeszycie informacje, które Cię zaciekawiły.

Historia.

1. Proszę wkleić do zeszytu GODŁO POLSKI I HYMN NARODOWY POLSKI otrzymane w klasie , oraz namaluj FLAGĘ POLSKI.

Pozdrawiam serdecznie – Elżbieta Bachnacki -773-319-5316, ebachnacki@yahoo.com.

Religia (sobota) – Szczęść Boże! Witam serdecznie w nowym roku szkolnym. Bardzo proszę o przygotowanie dzieciom folderów do religii. Proszę o przyniesienie różańców na następne zajęcia i zrobić zadanie domowe str. 13 ćw. 3. Uczymy się modlitw z tabelki str. 80. W razie pytań mój numer telefonu 312-608-1166. Pozdrawiam serdecznie.