Klasa 0 (piątek & sobota)

Dzień dobry. Dzień Dwujęzycznosci był bardzo udany, uczniowie elegancko prezentowali sie w koszulkach szkolnych. Proszę śledzić nasz szkolny Facebook, będa tam zdjecia z ostatnich wydarzeń.

Bardzo dziekuję za wszystkie życzenia  i ciepłe słowa.

Zachęcam do udziału w konkursie plastycznym związanym z Patronem Szkoły. Wiem , że w zerówce dzieci chętnie rysują więc mogą powstać ciekawe prace. Pani Dyrektor zapewnia  dyplomy i fajne nagrody.

Zadanie domowe na 22 X PIĄTEK i 23 X SOBOTA

Ćwiczenia str  24,25

Zeszyt : przeczytaj z rodzicami wierszyki o dwujęzyczności, powiedz z jakiego kraju są flagi.

Pokoloruj obrazki zwiazane z literą u / ul, ulica, itp/ dorysuj kilka rzeczy .

Dzień dobry.

ZAPRASZAMY UCZNIOW ZERÓWKI DO KONKURSU PLASTYCZNEGO ZWIAZANEGO Z PATRONEM SZKOŁY. TEMAT PRACY ,, I MY BĄDŹMY CHLEBEM”

TECHNIKA DOWOLNA , FORMAT A-4 LUB A-3, PAPIER KARTON . TERMIN ODDANIA PRACY 30 X

Za tydzień 15 i 16 X obchodzimy DZIEŃ DWUJĘZYCZNOSCI, proszę aby wszyscy uczniowie przyszli w koszulkach szkolnych lub innych czerwonych. W niedziele 17 X zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz 1.30

W zerówce sa dwie mamy, które będą kontaktowac sie z rodzicami i z p. Dyrektor/ trojka klasowa w mniejszym składzie/ p. Małgosia Wróblewski klasa 0 piatkowa i p. Aneta Burzawa kl 0 sobotnia. Przekażę tym mamom numery kontaktowe do Rodziców. Jesli ktoś z Państwa sobie nie życzy udostepniać swojego numeru to prosze o wiadomość.

Zadanie domowe na 15 X piatek i 16 sobotę X

Ćwiczenia str 26,27

Zeszyt : napisz litery O,o w liniach / ołówkiem/ . Narysuj rzeczy i osoby których nazwy masz zapisane / okno, oko itp

Dzień dobry . W tym tygodniu pracowaliśmy z literami I, i

Zadanie domowe na piątek 8 października sobotę 9 października

Ćwiczenia  str 53 – wyklaskiwanie sylab / indyk , igloo,igła itp../utrwalamy literki A,E,I,a,e,i

Ćwiczenia str  20, 21

Zeszyt : znajdź w wyrazie literke ,,i”,

Uwaga klasa 0 sobotnia – uczymy się piosenki o aniele stróżu tekst w plecaku

Powodzenia. Miłego tygodnia. Marzena Kozłowska

Dzień dobry . Za tydzien 1 i 2 października będą zbierane opłaty za szkołę. Czek lub gotowke nalezy przygotować w kopercie , napisac nazwisko Rodzica, który rejestrował ucznia, imie i nazwisko dziecka , klasa. Dowód wpłaty przyniesie uczeń po lekcjach

W tym tygodniu pracowaliśmy z literami E, e . Proszę powtórzyć  wyklaskiwanie sylab ze strony 44.

Zadanie domowe na piątek 1 października i sobotę 2 października

Cwiczenia str 18,19

Zeszyt :  narysuj na jednej stronie  kilka rzeczy na ,,e”

Uwaga kl 0 piątek  RELIGIA – uczymy sie piosenki o aniele stróżu tekst w plecaku.

Od pazdziernika będą w szkole w soboty zajęcia dodatkowe : scholka  p. Ala Buch i zajęcia Przygoda z ksiązką. p. Beata Korzeniak . Zainteresowanych rodziców prosze o kontakt ze mną lub bezpośrednio z nauczycielem.

Powodzenia. Miłego tygodnia. Marzena Kozłowska

Dzień dobry . W tym tygodniu pracowalismy z literami A, a. Uczniowie przynoszą książkę z parasolem /cz 1/.

Książka z bałwanem / cz 2/ będzie potrzebna od stycznia.

Zapraszamy na Mszę sw. szkolna w niedzielę 19 wrzesnia o godz 1.30

Zadanie domowe na PIATEK 24 WRZESNIA I SOBOTE 25 WRZESNIA