1 Liceum

Zadanie domowe na 16 pazdziernika: cw6/ s.35 oraz cw. 4/ 38

W sobote przychodzimy do szkoly w koszulkach szkolnych. W niedziele o godz. 1.30 p.m. jest msza szkolna,  za ktora odpowiedzialne sa klasy licealne. Prosze o obecnosc w tym dniu w kosciele. Przepraszam ale w sobote 16 pazdziernika nie bedzie wyjazdu do kina z przyczyn niezaleznych od nas.  Konczymy juz epoke starozytnosci. Osoby nieobecne prosze aby nadrobily braki i uzupelnily cwiczenia. W sobote powtorzymy sobie omawiane zagadnienia. Zycze spokojnego tygodnia. Do zobaczenia.

Zadanie domowe na 9 pazdziernika: Prosze napisac opowiadanie , w ktorym uzyjesz jak najwiecej poznanych zwrotow frazeologicznych z mitologii ( s.23 podrecznik) oraz innych frazeologizmow, ktore uzywamy w codziennej mowie. Mozesz rowniez skorzystac z frazeologizmow biblijnych ( s.36 podrecznik). Opowiadanie powinno zawierac przynajmniej 120 slow lub wiecej. Powodzenia! Czekam na Wasze ciekawe pomysly.

Witam serdecznie! Gratuluje wszystkimUczniom i Rodzicom, ze zdecydowali sie kontynuowac nauke w szkole sredniej. Mam nadzieje, ze wspolnymi silami pokonamy wszystkie przeciwnosci, ktore napotkamy podczs naszej wedrowki. Oby bylo ich jak najmniej. Wierze, ze z Panstwa pomoca damy rade. Uczniowie maja przydzielone zadania na nastepny tydzien. Tych, ktorych nie bylo , dostana zdnia nstepnym razem. Pozdrawiam serdecznie. Prosze dzwonic w razie pytan: 773 420 7652. Spokojnego tygodnia zycze.

Witm serdecznie! Zadanie domowe na 2 pazdziernika: cw.5/ s.15, cw.1,2,3/ s. 17

W piatek lub w sobote nalezy uregulowac oplate za szkole. Pieniadze wkladamy do koperty z nazwiskiem rodzica i ucznia oraz wpisujemy klase, do ktorej uczen uczeszcza. Dziekuje i zycze spokojnego tygodnia.