Klasa 2 (sobota)

Witam wszystkich serdecznie!!!

W niedzielę Palmową będzie roztrzygnięty konkurs na najładniejszą palmę. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Mszę Sw. wraz z procesją o godz. 1.30.

Zadanie domowe!!!

1. Czytanka ” Żart” str. 171
      2.  Proszę wypisać z czytanki 5 rzeczowników i 5 przymiotników
      3. Ćwiczenie 1/190

ŻYCZĘ WSZYSTKIM MIŁEGO TYGODNIA. MONIKA BUCIOR

Kochani rodzice! Zadanie domowe str. 47 ćw. 1. Bardzo proszę zajrzeć na str. 80 w podręczniku i zobaczyć jakich modlitw się uczymy. Szczęść Boże.

Witam serdecznie wszystkich!!!

Zadanie domowe na 26 marca!!!

1. Czytanka ”Słomiana panna” str.165
  2. Ćwiczenia 4/185, 8/188

Życzę wszystkim spokojnego tygodnia. Monika Bucior

Dzień dobry!!!

18 i 19 MARCA w godzinach pracy szkoły będą ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY. Opłata rejestracyjna uiszczona do 21 maja wynosi $80, po tym terminie wzrośnie do $100.

Dzieci otrzymały już regulamin na szkolny konkurs palm wielkanocnych. Zapraszam serdecznie do udziału, najładniejsze palmy przejdą do etapu międzyszkolnego. Wszystkie palmy muszą być dostarczone do szkoły w PIĄTEK 8 KWIETNIA. Palma nie może mieć żadnych elementów plastikowych tylko bukszpan, bibuła, bazie itd.

Za tydzień 20 marca zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 1.30

Nie ma zadanie domowego na kolejne zajęcia, ponieważ dzieci sie przygotowują do konkursu pięknęgo czytania.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM SPOKOJNEGO I UDANEGO TYGODNIA. MONIKA BUCIOR

Witam wszystkich cieplutko!!!

Dzieci otrzymaly regulamin szkolnego konkursu na tradycyjna palmę wielkanocna. Termin skladania prac do oceny to 8 kwiecien. Zapraszam wszystkich dzieciaczkow do udzialu w tym konkursie!! ( SA SUPER NAGRODY)

Praca domowa na 12 grudnia!!!

1. Czytam str. 150 ”Na spacerze”
  2. Cwiczenia 5/172, 8/174
  3. Przygotuje sie do dyktanda – tym razem sa to słówka dla wszystkich :                                                                                                                                            żółw, wróbel, ołówek, brzoza, rzeka, dlugopis, chomik, hipopotam, heca, jeż

Zycze wszystkim spokojnego tygodnia. Monika Bucior