ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLENGO 2022/2023

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Wielkimi krokami zbliżamy się do inauguracji nowego roku szkolnego. 11 września 2022 r. /niedziela/ o godzinie 9.00 rano w kościele pw. św. Williama zostanie odprawiona msza św. rozpoczynająca  nowy rok szkolny 2022/2023.  Po mszy św.   przejdziemy na parking szkolny, gdzie odbędzie się piknik szkolny. W trakcie pikniku, począwszy od godziny 11.30, rozpoczną  się spotkania uczniów z nauczycielami w klasach. Uczniowie otrzymają podręczniki oraz foldery szkolne a w nich ważne dokumenty dotyczące organizacji roku szkolnego. Podczas pikniku będzie ...

INFORMACJA

Informujemy, że nasza szkoła otrzymała dotację ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022. Nazwa zadania publicznego:  „Wsparcie oświaty polonijnej w USA, Kanadzie, Australii”. Kwota dotacji: 2022: 25,155 PLN Brutto. Całkowita wartość zadania publicznego: 443 488,97 PLN. Zadanie publiczne „Wsparcie oświaty polonijnej w USA, Kanadzie, Australii” polega na wsparciu szkół polonijnych poprzez dofinansowanie kosztów wynajmu pomieszczeń, wynagrodzeń nauczycieli, ubezpieczenia i innych kosztów funkcjonowania.

DODATKOWE ZAPISY

11 i 13 sierpnia 2022r odbędą się jeszcze zapisy do naszej polskiej szkołY. Jest kilka wolnych miejsc w klasach zmiany piatkowej i sobotniej.   Zapraszamy * w czwartek 11 sierpnia w godz 6pm-8pm * w sobotę 13 sierpnia w godz 9am-11am. Zapisy odbędą się w budynku naszej szkoły.

Wiadomości Szkolne

Praca Domowa