Show

St. Albert Chmielowski Polish School
2600 North Sayre Ave.
Chicago, IL 60707
773-430-2099

Rozpoczynamy nowy rok szkolny!

Serdecznie zapraszamy  w sobotę 11 września na inauguracje roku szkolnego 2021/22.
Rozpoczynamy Msza św. dla uczniow i rodzicow o godz. 11.00 w kościele pw. Św. Williama. Po Mszy św. odbędzie się Piknik Rodzinny. Rodzice proszeni sa o przyniesienie własnych krzeseł i stolikow, gdyż ze wzgledu na ograniczenia sanitarne nie możemy korzystać z krzeseł szkolnych. Zapewniamy dobra zabawe przy muzyce, konkursach i loterii fantowej. Rada Rodzicow zaprasza na pyszne polskie jedzenie w przystępnych cenach.
W czasie trwania pikniku od godz 1.30 pm nauczyciele będa kolejno zapraszać uczniow swoich klas wraz z rodzicami do budynku szkoły, aby omówić sprawy organizacyjne i przekazac podręczniki szkolne.  
Na parkingu szkolnym będzie można uzupełnić brakujace dokumenty, oplaty i zakupić lub zamówić koszulki szkolne. Do zobaczenia!