Show

St. Albert Chmielowski Polish School
2600 North Sayre Ave.
Chicago, IL 60707
773-430-2099

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023-24

W piatek 8 wrzesnia oraz w sobote 9 wrzesnia rozpoczynamy nowy rok szkolny. Zmiana piatkowa spotyka sie na parkingu szkolnym o godz. 5.00pm, nastepnie uczniowie i rodzice przechodza do klas na krotkie spotkanie z wychowawca klasy. Uczniowie pozostaja w klasach i uczestnicza w regularnych zajciach, podczas gdy rodzice przejda do sali na dole na spotkanie z pania dyrektor. O godzinie 6.50 pm przejdziemy do kosciola na msze sw.

Zmiana sobotnia spotyka sie w kosciele na mszy sw o godz. 9.30am. Po mszy uczniowie i rodzice przechodza do szkoly na spotkanie w wychowawca klasy. Nastepnie rodzice przechodza na spotkanie z pania dyrektor (sala na dole), a uczniowie pozostaja w klasach na regularne zajecia.

W obu dniach odbywaja sie regularne zajecia, uczniowie przynosza przybory szkolne i lunch.

Do zobaczenia!!