Wielkanocny konkurs!

Pielęgnujmy polskie tradycje i przekazujmy je dzieciom. Okazja do tego niech będzie nasz wielkanocny konkurs. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziny, przyjaciół. Nagrody przyznawane będą w dwóch kategoriach:
1) Najwyższa Palma Wielkanocna: wysokość palmy będzie mierzona od miejsca, w którym rozpoczyna się dekoracyjna jej część (uchwyt nie jest wliczony do ogólnej wysokości)
2) Tradycyjna Palma Wielkanocna wykonana z materiałów tradycyjnych, takich jak bukszpan, bazie, kwiaty wykonane z bibuły lub suszone, wstążka, barwinka, wydmuszki

Konkurs odbędzie się w Niedzielę Palmową w kościele Św. Williama 14 kwietnia 2019 r. po mszy świętej o godz.10:00w budynku szkoły.

Podczas konkursu sprzedawany będzie tradycyjny wielkanocny żur ($5),kawa ($1), domowe ciasto ($1). Laureaci konkursu otrzymają nagrody ufundowane przez organizatorów i sponsorów.

Palma Wielkanocna – karta zgłoszeniowa