DODATKOWE ZAPISY

11 i 13 sierpnia 2022r odbędą się jeszcze zapisy do naszej polskiej szkołY. Jest kilka wolnych miejsc w klasach zmiany piatkowej i sobotniej.   Zapraszamy * w czwartek 11 sierpnia w godz 6pm-8pm * w sobotę 13 sierpnia w godz 9am-11am. Zapisy odbędą się w budynku naszej szkoły.

WAKACJE

Wszystkim  naszym uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom życzymy udanych wakacji, wielu przygód i niezapomnainych wrażeń. Jednocześnie przypominamy, że szkoła wciaż przyjmuje zapisy na nowy rok szkolny 2022/2023. CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ZADZWOŃ   –  773 430 2099 lub 773 592 5238. Do zobaczenia we wrześniu!!

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNA

Nasz szkolny konkurs na tradycyjna palmę wielkanocna wszedł już na stałe do kalendarza imprez szkolnych i od kilku lat cieszy się popularnościa wśród uczniów i rodziców naszej szkoły, a nawet parafian w kościele pw. św. Williama. W tym roku postanowiliśmy podnieść poprzeczke i zaprosić inne szkoły polonijne do wspólnego konkursu. Bardzo prosimy o rozpropagowanie tej inicjatywy wśród uczniów innych szkół. Po szczegóły i regulamin konkursu proszę kliknać  najpierw Zobacz więcej (pod zdjęciem), a następnie link: regulamin palma etap szkolny

Wiadomości Szkolne

Praca Domowa